VYTÁPĚNÍ, VĚTRÁNÍ, KLIMATIZACE (HVAC)
Chcete vybavit svůj dům, kancelář, firmu nebo veřejnou budovu moderním systémem větrání a klimatizace?

Zavolejte nám a my Vám pomůžeme s tím, jak na to. Naši odborníci provedou analýzu a navrhnou optimální řešení pro inženýrské sítě na základě Vašich požadavků. Připravíme kompletní seznam celého souboru vybavení a příslušenství, dodáme jej do Uzbekistánu, SAE, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, a vše nainstalujeme.

Projekt HVAC, realizace kterého proběhne v Uzbekistánu, SAE, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, již máte, ale nevíte, kterého výrobce si zvolit?

Pošlete nám projekt a my pro Vás najdeme nejlepší řešení. Jsme oficiálním prodejcem celé řady největších světových výrobců zařízení pro ventilační, topné, klimatizační a chladicí systémy, které představují nejmodernější technologie. Proto jsou naši specialisté vždy informovaní o  všech nových produktech na světovém trhu a budou Vám schopni odborně poradit.

Naši partneři:

York a Hitachi (společnost Johnson Controls)
Tato společnost má osvědčené zkušenosti s výrobou energeticky účinných inteligentních systémů vytápění, větrání a klimatizace.
OJ Electronics je předním evropským výrobcem termostatů a systémů řízení vytápění, větrání a klimatizace.
Fenix ​​Group je výrobcem sálavých panelů a topných těles pro vnitřní i venkovní použití, vyrábí podlahové topení a topná zařízení, zařízení pro odmrazování střech a tání sněhu.

Vytvořte si vlastní příjemné klima!
Napište nám.
Menu