LOGISTIKA, PORADENSTVÍ, ZASTUPOVÁNÍ
Potřebujete doručit náklad z Evropy?

Zavolejte nám a my Vám s tím pomůžeme! Naše společnost organizuje export a import zboží z Evropy do Uzbekistánu, SAE, Kazachstánu, Kyrgyzstánu. Zajistíme tranzit nákladů přes Evropu z Velké Británie, USA, Kanady, Turecka, Číny a také dodání zboží jakéhokoli rozsahu jakýmkoli dopravním prostředkem. Kromě toho je zajištění multimodální dopravy možné jak v Evropě, tak v zahraničí.

Co kromě přepravních služeb nabízíme?

Často je nutné shromáždit náklad od různých dodavatelů a postarat se o konsolidaci a skladování zboží v evropských skladech. Nemusíte si s tím dělat starosti. Vezmeme tento náročný proces na sebe. Manipulace, přebalování, vyztužení obalů, označování zboží podle pokynů zákazníka, evropský certifikát původu zboží vyrobeného v České republice, Evropě i ve třetích zemích (tranzitní náklady) – všechny tyto služby poskytneme a pomůžeme Vám pracovat mnohem jednodušeji a efektivněji.
Kromě toho pomůžeme našim klientům s celním prohlášením, vyřízením vývozního celního prohlášení EX-1 a vývozní fakturou, za dohodnutých podmínek.
Potřebujete službu vyřízení režimu dočasného dovozu, certifikace, celní odbavení? Napište nám! Dovoz zboží, certifikace, celní odbavení, registrace režimu dočasného dovozu a propuštění do volného oběhu v Uzbekistánu, SAE, Kazachstánu, Kyrgyzstánu. Naše společnost má rozsáhlé zkušenosti s poskytováním logistických služeb.

Máte zájem o nákup zboží a služeb v Evropě?

Vlastníte butik, showroom, síť obchodů nebo nákupních center a chtěli byste nabízet evropské zboží? Najdeme výrobce zboží a dodavatele služeb v Evropě pro spolupráci s klienty z Uzbekistánu, SAE, Kazachstánu, Kyrgyzstánu. A samozřejmě s podporou našich právníků a daňových poradců uskutečníme všechna nezbytná jednání, dohodneme podmínky a pracovní schémata, s dodržením Vašich zájmů projednáme a podepíšeme smlouvy s evropskými společnostmi.

Chcete uzavírat obchody s minimálními náklady a riziky?

Zašlete nám svůj požadavek a my zorganizujeme nákup zboží v Evropě s nulovou sazbou DPH za podmínek, dohodnutých s Vámi, pod kontrolou našich právníků a účetních; s ohledem na Vaše zájmy zařídíme transakce v evropských svobodných ekonomických zónách. V případě potřeby se naše společnosti z České republiky, Estonska a Spojených arabských emirátů zúčastní jakožto strana – dodavatel (držitel smlouvy) společnostem v Uzbekistánu, SAE, Kazachstánu, Kyrgyzstánu.

Hledáte zákazníky na trzích Uzbekistánu, SAE, Kazachstánu, Kyrgyzstánu?

Pro rozvoj podnikání je velmi důležité najít v regionu správného partnera, který bude Vaše produkty nejen zastupovat na místním trhu, ale také přispěje k jejich aktivní propagaci.

Jménem našich evropských partnerů, jednajících jako obchodní zástupci nebo kontrahent, propagujeme jejich výrobky a služby na trzích Uzbekistánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, hledáme kupující a zákazníky, zajišťujeme účast na projektech za pomoci zaměstnanců našich obchodních zastoupení a kanceláří našich partnerů v těchto zemích.

Podnikejte rychle a se ziskem!
Kontaktujte nás.
Menu