DESIGN, PROJEKTY, DOVOZ

Interiérový design není jen touha si krásně a zajímavě vyzdobit svůj domov nebo kancelář. Je logickou snahou propojit pohodlí, nápaditost a estetiku za rozumnou cenu.

Jak Vám s tím může MICOR s.r.o. pomoci?

Naše společnost již mnoho let úzce spolupracuje s řadou evropských výrobců nábytku, osvětlení, textilu, nádobí, jídelních příborů, dekorativních předmětů, dokončovacích stavebních materiálů a technických systémů. Můžeme Vám nabídnout export do Uzbekistánu, SAE, Kazachstánu, Kyrgyzstánu celé řady produktů, nezbytných nejen pro výzdobu interiéru. Také opatříme Váš domov nejnovějšími větracími, klimatizačními, topnými systémy, „chytrým domem“ a mnoha dalšími technologiemi.

Máte hotový projekt v Uzbekistánu, SAE, Kazachstánu, Kyrgyzstánu?

Napište nám a naši specialisté vyberou všechny materiály pro Váš projekt. Počínaje dokončovacími stavebními materiály až po interiérové dekorace. Rozsáhlá databáze nám umožňuje nabízet našim zákazníkům výrobky v jakémkoliv stylu a v jakémkoliv cenovém rozpětí.

Nemáte projekt, ale chcete si postavit nebo zrekonstruovat dům nebo byt?

S radostí Vám nabídneme služby evropských interiérových designérů, architektů a zahradních architektů. Vytvoření projektu od prvopočátku a jeho dokončení na klíč, dodání veškerého materiálu z Evropy, dopravní a logistické služby, autorský dozor – to vše je Vám k dispozici pro splnění Vašich snů o pohodlí.

Chcete vylepšit Vaši zahradu nebo veřejný prostor?

Naše společnost spolupracuje s renomovanými evropskými zahradními architekty, kteří jsou schopni vytvořit rajskou zahradu v každém koutu světa. Dodání rostlin z evropských školek do Uzbekistánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu a možnost následné údržby nebo školení personálu Vám zaručí vysoce kvalitní a efektivní výsledek.

Jste designér a hledáte způsoby, jak doručit zboží pro Vaše projekty do Uzbekistánu, Kazachstánu, Kyrgyzstánu?

Žádný problém! Postaráme se o všechny časově náročné a únavné procesy, souvísející s nákupem, dodáním, instalací a dalším! Společnost MICOR s.r.o je vždy ráda za vzájemně prospěšnou spolupráci s designéry. Naši zaměstnanci vyberou podle Vašeho přání pro Vašeho klienta veškeré požadované zboží pro interiér, a to od dokončovacích materiálů až po nábytek, osvětlení, doplňky, textil a nádobí, připraví Vašim zákazníkům prezentaci v požadovaných formátech s fotografiemi a popisy. Zavolejte nám a rádi probereme všechny podrobnosti! Vy tvoříte — my zajistíme dodání.

Hledáte něco speciálního?

Naši designéři společně s předními evropskými manufakturami pro Vás vypracují náčrty jedinečných výrobků a zrealizují jejich konečnou podobu. Nezáleží na tom, zda jde o nábytek, předmět do interiéru nebo něco speciálního, vytvořeného pouze pro Vás. Také se může jednat o něco s národními nebo historickými motivy Uzbekistánu, SAE, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, dalších zemí.

Jste připraveni začít?
Kontaktujte nás!
Menu